Hakkımızda

Emir Oto Elektrik,  Eskişehir’de Volkswagen ve Audi marka araç sahiplerinin araçlarında oluşabilecek her elektronik sorunda çözüm için hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet veren bir servistir.  Hem bakım hem de onarım aşamasında görev alan tecrübeli ekibimiz, aracın tüm elektrik elektronik üniteleri ne gerekli müdahaleleri yaparak müşteri onayıyla parça değişimi veya tamiri seçeneklerini değerlendirir.

 

Eskişehir Volkswagen elektrik arıza durumunda her model araç hakkında bilgi sahibi olan Emir Oto Elektrik, profesyonel bir problem çözücüdür.  Ekip olarak misyonumuz, müşterilerimizle aramızda oluşan güven bağını her zaman sağlam tutmaktır.

 

Yenilikçiliği, devamlı olarak gelişmeyi ve öğrenmeyi kendine ilke edinen Emir Oto Elektrik,  Audi ve Volkswagen markalarının tüm elektrik sorunlarında hizmetinizdedir.  Araçların elektrik sisteminde karşılaşılabilecek, elektrikli cam, kumanda, merkezi kilit, gösterge tablosu, aydınlatma, ABS-ASC-DSC, park sensörü gibi tüm arızalarda Emir Oto Elektrik hizmetinizdedir.

 

Eskişehir Audi elektronik ustası olarak müşterilerimize güven temelinde tüm elektrik ve elektronik aksam sorunlarının çözümünde yardım ediyoruz.

 

Emir Oto Elektrik İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Çarşısı Kalender Sok. No: 20 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0555 679 70 96